Gale

Już 24 września w bydgoskiej Sisu Arenie odbędzie się kolejna gala Envio Fight Night. Najlepsi zawodnicy z regionu zmierzą się w oktagonie EFN. W walce wieczoru zobaczymy Michała Andryszaka – jednego z czołowych polskich zawodników wagi ciężkiej. Ponownie do oktagonu Envio Fight Night wraca Bartłomiej Gładkowicz, który swój debiut w zawodowym MMA zaliczył właśnie podczas EFN. Nie zabraknie także interesujących debiutów oraz walki kobiet.

24 września 2022 to data, którą kibice zapamiętają na długo – mocne walki, ogromna dawka wrażeń i seksowne ring girls, a wszystko to w światowej oprawie, do jakiej przyzwyczailiśmy Was podczas minionych gal!

Envio Fight Night na żywo zobaczysz wyłącznie w Sisu Arenie! Nie czekaj i kup bilet już dziś:
www.kupbilet.pl/EFN22

Śledź przygotowania do #EFN22:
👉 Instagram: @enviofightnight
👉 Oficjalny fanpage: www.facebook.com/EnvioFightNight/

Data:
24.09.2022
Miejsce:
Artego Arena

Krzysztof Wiśniewski

VS.

Michał Andryszak

Kornel Zapadka

VS.

Bartłomiej Gładkowicz

Kamil Czyżewski

VS.

Nika Phatian

Weronika Cisło

VS.

Paulina Gęściak

Mikalai Pirozhnik

VS.

Jakub Drozdowski

Grzegorz Bakalarczyk

VS.

Dawid Kościelak

Olaf Kosiński

VS.

Sebastian Oracki

Karol Szczepański

VS.

Oskar Grzelak

EFN '20

8 czerwca w Artego Arenie Bydgoszcz odbyła się Gala Envio Fight Night’20. Kibice mieli okazję po raz kolejny oglądać w oktagonie walki zawodników minionych edycji EFN: Dawida Kobierę, Damiana Domachowskiego, Bartłomieja Gładkowicza, Anitę Bekus, Michała Marszała, Damiana Piskorza, Macieja Trześniewskiego, Oskara Siegerta oraz Przemysława Kubickiego. Na karcie walk pojawiły się także nowe nazwiska.

18 doświadczonych sportowców zmierzyło się ze sobą w 9 pojedynkach, które były transmitowane i na bieżąco komentowane przez Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego. W walce wieczoru EFN’20, o pas Polskiego Związku Kickboxingu w formule K-1 do 60 kg, zwyciężył Michał Marszał.

Do trzymających w mocnym napięciu starć należały pojedynki: Gładkowicz vs. Domachowski, Siegert vs. Polak, czy Bekus vs. Woźniak. Gładkowicz powalił Domachowskiego już w pierwszej rundzie, Siegert w zaciętej walce odniósł zwycięstwo nad Polakiem, natomiast Bekus niespodziewanie zakończyła pojedynek w drugiej rundzie, na skutek KO ze strony przeciwniczki.

Kibice na pewno nie zapomną również szybkiego, konkretnego starcia Bartosza Grzelczaka z Patrykiem Buczkowskim. 37 sekund – tylko tyle potrzebował Grzelczak, aby pogromić swojego rywala. Publiczność doceniła też głośnym aplauzem bezkompromisową, krwawą walkę Dawida Kobiery z Kamilem Kałduńskim.

Po wyrównanym pojedynku z Krzysztofem Walą, w górze znalazła się ręka Przemysława Kubickiego. Kibice spragnieni mocnych wrażeń, nie mogli narzekać na brak emocji także podczas starcia Trześniewski vs. Karyś. Damian Piskorz po powrocie na ring Envio Fight Night (po EFN’18) nie odpuścił Maciejowi Markowskiemu i po raz kolejny udowodnił, że nie jest łatwym przeciwnikiem.

Data:
08.06.2019
Miejsce:
Artego Arena

Michał Marszał

VS.

Krystian Bernatowicz

Dawid Kobiera

VS.

Kamil Kałduński

Damian Domachowski

VS.

Bartłomiej Gładkowicz

Oskar Siegert

VS.

Michał Polak

Anita Bekus

VS.

Ewelina Woźniak

Damian Piskorz

VS.

Maciej Markowski

Maciej Trześniewski

VS.

Miłosz Karyś

Bartosz Grzelczak

VS.

Patryk Buczkowski

Przemysław Kubicki

VS.

Krzysztof Wala

EFN '19

Kolejna już edycja gali MMA i K1 w jednym miejscu.

Tym razem spotkamy się na Arenie w mieście Toruń przed 5 tysiącami widzów!

Do klatki wejdzie znany i broniący chwały Damian Domachowski! Damian w spektakularny sposób wyszedł z klatki podczas EFN’18 nokautując swojego przeciwnika w niespełna 15 minut, jak zapowiadał.

Naprzeciw niego w klatce stanie Łukasz Górecki. Ten pojedynek rodzi wiele kontrowersji i dzieli Toruń na pół. Zobaczymy kto wyjdzie z klatki, a kto będzie w niej leżał!

Po raz drugi w naszym oktagonie zobaczymy Janu Da Cruz, który w niejasny dla wielu z Was sposób wyszedł z klatki na noszach przegrywając pojedynek z Damianem Waluchem. Janu staje przed drugą szansą by pokazać co potrafi i wygrać w EFN. Czy zrobi to w spektakularny sposób. Come see the BEAST!

Przed nami długo wyczekiwany zawodowy debiut Anity Bekus! To zawodniczka The Shark Team z Łodzi, trenowana pod okiem Łukasza Zaborowskiego i Marcina Wrzoska. Gotowa aby pokazać, że klatka to jej naturalne środowisko! Przyjdźcie zobaczyć 110% Anity!

Data:
22.09.2018
Miejsce:
Arena Toruń

Łukasz Górecki

VS.

Damian Domachowski

Łukasz Olszewski

VS.

Janu Da Cruz

Anita Bekus

VS.

Hanna Gujwan

Dawid Kobiera

VS.

Maciej Szczukiewicz

Bartłomiej Gładkowicz

VS.

Daniel Lewandowski

Michał Marszał

VS.

Robert Soboń

Artur Drążek

VS.

Ahmed Kataev Berserkers

Łukasz Domachowski

VS.

Łukasz Brzeski

Jan Kwiatoń

VS.

Fakreddine Saidani

Łukasz Bartosiński

VS.

Mateusz Baranowski

EFN '17

Gala, która otworzyła drzwi do 2,5 tysiącznej hali Artego Arena.

Najkrwawsza gala w historii EFN!

Dramaturgii oraz ogromnych wrażeń dostarczył nam pojedynek Andrzeja Piątkowskiego. Jak feniks z popiołów powstał w ostatniej rundzie. Zakrwawiony i mocno obity podniósł gardę, ruszył przed siebie i wykończył przeciwnika efektownym ”ground and pound”. Ta walka do dzisiaj wywołuje ciarki na skórze kibiców, którzy widzieli ten pojedynek.

Podobnie dramatyczny był pojedynek Artura Drążka i Marcina Strehlke. Do samego końca nikt nie wiedział kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko. Obaj zawodnicy zalani krwią walczyli o każdy oddech i każdy cios do samego końca. W klatce rękę ku górze podnosi Artur Drążek! Jednak obaj wychodzą z klatki jako wygrani.

Zagadką dla wielu pozostaje walka Janu Da Cruz z Damianem Waluchem. To był wyrównany pojedynek aż w pewnym momencie Damian Waluch druzgocącym low kickiem położył Janu na deskach klatki. Do dziś zdania są podzielone. Czy było to uderzenie w krocze czy nie. Sędziowie zdecydowali, że był to nieumyślny faul za co Damian otrzymuje pouczenie, ale walka rozstrzyga się na punkty do tego momentu i Damian Waluch zostaje okrzyknięty zwycięzcą.

Data:
22.04.2017
Miejsce:
Artego Arena, Bydgoszcz

Damian Waluch

VS.

Janu Da Cruz

Bartłomiej Gładkowicz

VS.

Krzysztof Jankowiak

Paweł Michalak

VS.

Remigiusz Szkudlarek

Artur Drążek

VS.

Michał Strehlke

Andrzej Piątkowski

VS.

Konrad Dzinowagis

Oskar Siegert

VS.

Łukasz Łęczycki

Łukasz Domachowski

VS.

Łukasz Kozłowski

Dawid Potoczny

VS.

Maciej Szydłowski

Adam Gielata

VS.

Jakub Rajewski

EFN '16

Debiutancka gala, pierwsze kroki. Narodziny i początek czegoś wielkiego.

Do ringu wchodzą zarówno zawodnicy MMA, K1 i Boksu.

W spektakularny sposób debiutują u nas takie nazwiska jak Zysk, Szkudlarek, Siegert, Marszał czy Waluch.

Tomasz Zysk pokazuje wszystkim, że ta gala to nie zawody podwórkowe, a poważne zawodowe walki. Wysokim kopnięciem sprowadza przeciwnika na deski ringu. Wiwatował cały tłum skandujący jak w czasach gladiatorów.

Damian Waluch już wtedy pokazał nam, że mamy do czynienia z silnym zawodnikiem, który zawsze jest przygotowany na 110%.

Oskar Siegert wychodzi z klatki zwycięsko. Chyba jeszcze nikt nie wiedział, że ma zamiar powtórzyć to jeszcze kilka razy z rzędu.

Data:
07.05.2016
Miejsce:
Hala Astoria, Bydgoszcz

Tomasz Zysk

VS.

Krystian Miśta

Przemysław Kubicki

VS.

Maciej Trześniewski

Tomasz Przekurat

VS.

Daniel Zawada

Mateusz Białecki

VS.

Oskar Siegert

Szymon Hamerski

VS.

Dawid Kopacz

Damian Waluch

VS.

Dawid Podwojski

Michał Marszał

VS.

Sebastian Słoń

Zbyszek Stawicki

VS.

Remigiusz Szkudlarek

EFN '18

Galę obejrzał komplet widzów. Na ringu zmierzyło się 14 zawodników. Do historii przejdzie długo wyczekiwana walka wieczoru Łukasza Rambalskiego i Damiana Walucha. Wielki autorytet i zwycięzca poprzedniej edycji EFN. Silniejszy okazał się Rambalski. Już niedługo przyjdzie czas na kolejny jego pojedynek.

Damian Domachowski przed galą zapowiedział, że nie spędzi w oktagonie 15 minut i słowa dotrzymał. Po wejściu do klatki pozostawił rywala bez szans.

Oskar Siegert utrzymał zwycięską passę. Konsekwentnie punktując ponownie zdobył miano najlepszego! To już 3 wygrana tego zawodnika.

Data:
13.01.2018
Miejsce:
Artego Arena, Bydgoszcz

Damian Waluch

VS.

Łukasz Rambalski

Damian Domachowski

VS.

Grzegorz Białas

Oskar Siegert

VS.

Sebastian Samiła

Krzysztof Braciszewski

VS.

Łukasz Lubomski

Damian Piskorz

VS.

Marco Salomon Pellek

Kamil Krzyżaniak

VS.

Damian Tajber

Magdalena Niemyjska

VS.

Zuzanna Licha

Mikołaj Kapała

VS.

Maciej Trześniewski

Tomasz Zysk

VS.

Emil Trela

Zawodnicy

Poznaj najlepszych z NAJLEPSZYCH, którzy nie wiedzą co to strach, nie wiedzą co to ból i z determinacją wchodzą do klatki po zwycięstwo!

Zobacz zawodników

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK