Zostań partnerem

ENVIO FIGHT NIGHT

Wygrywaj bez pychy,
przegrywaj bez urazy.

Bruce Lee

Envio Fight Night jest odpowiedzią na zainteresowanie Bydgoszczan oraz mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego walkami w formule K-1 i MMA. Postawiliśmy sobie za cel promocję lokalnych zawodników. To właśnie w naszym regionie poszukujemy nowych talentów i dajemy im szansę na dalszy rozwój kariery sportowej. Pomysł pojawił się w spółce Envio Group, której prezes w młodości sam trenował w jednym z bydgoskich klubów. Czerpiąc z jego znajomości specyfiki tego sportu oraz środowiska, zaczęliśmy wspierać, jako sponsor, zawodników z klubu Golden Dragon. Widząc zapotrzebowanie na wysokiej jakości widowisko oraz zaangażowanie naszych podopiecznych, postanowiliśmy wypełnić lukę w organizacji tego typu wydarzeń sportowych. I tak w 2015 roku powstało Envio Fight Night. Pierwsza gala odbyła się w maju 2016 roku. W tej chwili w mediach społecznościowych obserwuje nas prawie 5 tysięcy osób. Dzisiaj nasza marka jest rozpoznawalna w regionie i z każdą kolejną edycją rośnie w siłę. W tym roku ruszamy z galą EFN‘20, która odbędzie się 8 czerwca w hali Artego Arena w Bydgoszczy. W tym roku czeka nas 10 emocjonujących walk.

W starciu wieczoru spotkają się Marszał i Bernatowicz. Uczestnicy zawalczą o pas PZKB.

EFN'16

Talenty
z regionu

Envio Fight Night od trzech lat jest największym wydarzeniem sportowym w formule K-1, MMA, które odbywa się w Bydgoszczy. A to wszystko podczas jednej gali, którą organizujemy na najwyższym poziomie. Pierwszy event odbył się 7 maja 2016 roku w Hali Astoria. Udało nam się zgromadzić na trybunach 800 widzów, którzy obserwowali zmagania 18 zawodników na ringu. Od samego początku stawiamy na silne emocje, co potwierdzały reakcje i zaangażowanie widowni podczas gali. Widowisko zostało odnotowane przez lokalne media. Pierwsze nasze wydarzenie poprzedziła mocna kampania promocyjna. Byliśmy widzialni na plakatach, ścianach reklamowych, bilboardach oraz w mediach tradycyjnych i internetowych. Nasze działania opłaciły się i skutecznie zostaliśmy zapamiętani przez mieszkańców oraz fanów, jako wydarzenie godne obejrzenia.

800 widzów
18 zawodników
1200 obserwujących nasz profil FB

EFN'17

Światowy
Poziom

Druga odsłona Envio Fight Night odbyła się 25 marca 2017 roku i ściągnęła do Hali Artego Arena prawie 2 tys. żądnych mocnych wrażeń kibiców. Na ich oczach rozegrano 9 walk, tym razem w klatkach. Walką wieczoru było starcie bydgoszczanina Damiana Walucha z Janilson Tavares Lopez da Cruz. Górą w pojedynku był Polak. Tak samo jak przy pierwszej gali, wydarzenie poprzedziła mocna kampania promocyjna, w tym reklama wielkoformatowa w centrum miasta. Zainwestowaliśmy także w solidny film promocyjny, wyświetlany w naszych mediach społecznościowych.

25.03 Data
Artego Arena Miejsce
1900 Widzów

EFN'18

Świeża
Krew

13 stycznia 2018 roku Envio Fight Night wróciła na Artego Arenę w Bydgoszczy. Widzowie ponownie docenili nas za organizację wydarzenia na światowym poziomie, o czym czytamy na fanpage’u. Podczas gali 14 zawodników zmierzyło się w nowej klatce o kształcie oktagonu. Dwaj Bydgoszczanie – Damian Waluch i Łukasz Rambalski spotkali się w walce wieczoru. Zwyciężył Łukasz. Wydarzenie rośnie w siłę i jest coraz bardziej widoczne w lokalnych mediach. Szeroka kampania reklamowa w mediach oraz przestrzeni miejskiej przyciągnęła w tym roku aż 2000 widzów. Mamy nadzieję, że frekwencja podczas kolejnych gali potwierdzi wysoką rangę tego wydarzenia.

13.01 Data
Artego Arena Miejsce
2000 Widzów

EFN'19

AMBICJA I
SIŁA

Kolejna odsłona Envio Fight Night odbyła się 22 września 2018 roku na Arenie Toruń. Widowisko przyciągnęło rekordowe 3500 widzów! W oktagonie po raz pierwszy spotkały się kobiety. Niewykluczone, że to właśnie ta część wydarzenia przyciągnęła nowych kibiców. Długo czekaliśmy na debiut Anity Bekus, która nie zawiodła kibiców i zwyciężyła, pokazując, że oktagon to jej naturalne środowisko. Pojedynek Domachowskiego z Góreckim podzielił Toruń na pół. Zawodnicy nie odpuszczali, ale tym razem zwycięstwo należało do Łukasza Góreckiego. Od samego początku stawiamy na dostarczenie kibicom mocnych wrażeń. Ruszyliśmy z intensywną kampanią w internecie. Po raz kolejny zainwestowaliśmy w film promocyjny. Z roku na rok wokół oktagonu gromadzi się coraz więcej kibiców, a nasze profile społecznościowe płoną od aktywności najwierniejszych fanów.

DATA 22.09
MIEJSCE Arena Toruń
WIDZÓW 3500

EFN'20

EKSTREMUM
WRAŻEŃ

Kolejna gala, kolejne zmagania, kolejne emocje. 8 czerwca najlepsi zawodnicy z regionu zmierzyli się w oktagonie Bydgoskiej Artego Arena. Tysiące widzów obejrzało 9. ekscytujących walk. Niesamowitych emocji dostarczył Michał Marszał, pokonując Krystiana Bernatowicza w walce wieczoru. Wydarzenie stało istnym ekstremum wrażeń Envio Fight Night!

DATA 8.06
MIEJSCE Artego Arena

PASJA
I zaangażowanie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK