Zostań partnerem – EFN

Zostań partnerem

ENVIO FIGHT NIGHT

Wygrywaj bez pychy,
przegrywaj bez urazy.

Bruce Lee

Envio Fight Night jest odpowiedzią na zainteresowanie bydgoszczan oraz mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego walkami w formule K-1, MMA. Naszą misją jest promocja lokalnych zawodników. To właśnie w naszym regionie poszukujemy ciekawych talentów i dajemy im szanse na dalszy rozwój kariery sportowej. Pomysł pojawił się w spółce Envio Group, której prezes za młodu sam trenował w jednym z bydgoskich klubów. Czerpiąc z jego znajomości specyfiki sportu oraz środowiska zaczęliśmy wspierać, jako sponsor, zawodników z klubu Golden Dragon. Widząc zapotrzebowanie na dobre jakościowo widowiska oraz zaangażowanie podopiecznych, postanowiliśmy wypełnić lukę w organizacji tego typu wydarzeń sportowych. I tak, w 2015 roku powstało Envio Fight Night. Pierwsza nasza gala odbyła się w maju 2016 roku. W tej chwili w mediach społecznościowych obserwuje nas ponad 2 tys. osób. Dzisiaj nasza marka jest rozpoznawalna w regionie i z każdą kolejną edycją rośnie w siłę. Tym bardziej, że przenosimy się z kolejną galą do Torunia, gdzie przewidujemy widownię na 3-5 tys. osób.

EFN'16

Talenty
z regionu

Envio Fight Night od trzech lat jest największym wydarzeniem sportowym w formule K-1, MMA, które odbywa się w Bydgoszczy. A to wszystko podczas jednej gali, którą organizujemy na najwyższym poziomie. Pierwszy event odbył się 7 maja 2016 roku w Hali Astoria. Udało nam się zgromadzić na trybunach 800 widzów, którzy obserwowali zmagania 18 zawodników na ringu. Od samego początku stawiamy na silne emocje, co potwierdzały reakcje i zaangażowanie widowni podczas gali. Widowisko zostało odnotowane przez lokalne media. Pierwsze nasze wydarzenie poprzedziła mocna kampania promocyjna. Byliśmy widzialni na plakatach, ścianach reklamowych, bilboardach oraz w mediach tradycyjnych i internetowych. Nasze działania opłaciły się i skutecznie zostaliśmy zapamiętani przez mieszkańców oraz fanów, jako wydarzenie godne obejrzenia.

800 widzów
18 zawodników
1200 obserwujących nasz profil FB

EFN'17

Światowy
Poziom

Druga odsłona Envio Fight Night odbyła się 25 marca 2017 rokui ściągnęła do Hali Artego Arena prawie 2 tys. żądnych mocnych wrażeń kibiców. Na ich oczach rozegrano 9 walk, tym razem w klatkach. Walką wieczoru było starcie bydgoszczanina Damiana Walucha z Janilson Tavares Lopez da Cruz. Górą w pojedynku był Polak. Tak samo jak przy pierwszej gali, wydarzenie poprzedziła mocna kampania promocyjna, w tym reklama wielkoformatowa w centrum miasta. Zainwestowaliśmy także w solidny film promocyjny, wyświetlany w naszych mediach społecznościowych.

25.03 Data
Artego Arena Miejsce
1900 Widzów

EFN'18

Świeża
Krew

13 stycznia 2018 roku Envio Fight Night wróciła na Artego Arenę w Bydgoszczy. Nasi widzowie ponownie docenili nas za organizację wydarzenia na światowym poziomie, o czym czytamy na fanpage’u wydarzenia. Podczas gali, 14 zawodników zmierzyło się w nowej klatce o kształcie oktagonu. Dwaj bydgoszczanie – Damian Waluchi Łukasz Rambalski spotkali się w walce wieczoru. Zwyciężył Łukasz. Wydarzenie rośnie w siłę i jest coraz bardziej widoczne w lokalnych mediach. Liczymy, że w tym roku szeroka kampania reklamowa w mediach oraz przestrzeni miejskiej przyciągnie jeszcze więcej widzów. Przed nami gala Envio Fight Night numer 19.Na Arenie Toruń 22 września dojdzie do kolejnych emocjonujących starć. Po raz pierwszy w historii EFN w klatce zawalczą również kobiety. Poczuj ducha walki i mocnych przeżyć. Nie może Cię zabraknąć!

13.01 Data
Artego Arena Miejsce
2000 Widzów

PASJA
I zaangażowanie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK