O nas

ENVIO FIGHT NIGHT

Envio Fight Night to największa gala sztuk walki w województwie kujawsko-pomorskim. Organizowane przez nas wydarzenie wyróżnia światowy poziom organizacji, jak również charakter lokalny. 

Naszą misją jest promowanie zawodników walczących w formule K-1 i MMA, którzy prezentują najwyższy stopień umiejętności w regionie. Gala EFN to dla nich szansa na zaprezentowanie nabytej techniki i sprawności, a także na rozwój kariery sportowej. 

Emocjonujące starcia, głośny aplauz kibiców, profesjonalna konferansjerka, seksowne ring girls, muzyka na żywo… Kibice docenili każdą edycję za zdecydowany, mocny charakter show. 

 

O HISTORII I ORGANIZACJI GALI EFN

Założycielem, twórcą i pomysłodawcą EFN jest spółka Envio Group. Karol Cygan, prezes prestiżowej firmy, w przeszłości był związany z ringiem, co pozwoliło mu dostrzec w środowisku niewykorzystany potencjał: „- Zapotrzebowanie kibiców sztuk walki na solidnej jakości widowiska przez lata pozostawało niezaspokojone, więc postanowiłem wypełnić lukę w organizacji tego typu wydarzeń”.

Popularność gali EFN z roku na rok rośnie. Mistrzowski poziom organizacji doceniają kibice oraz partnerzy i media lokalne. Każda kolejna edycja jest głośniejsza na trybunach, a także w zapowiedziach i relacjach. Envio Fight Night przyciąga coraz więcej głodnych adrenaliny zawodników. Publiczność może spodziewać się nie tylko emocjonującego show, ale przede wszystkim prawdziwego sportu, ducha rywalizacji i zaciętej, krwawej walki do samego końca.

podpis

EFN'16

Envio Fight Night powstało w 2015 r. Debiutancka gala EFN odbyła się w maju 2016 r. w bydgoskiej Hali Astoria. Na trybunach zgromadziliśmy 800 widzów.

EFN'17

Druga odsłona – EFN’17, miała miejsce 22 kwietnia 2017 r. w Hali Artego Arena w Bydgoszczy. Widownię wypełniło prawie 2 tysiące żądnych adrenaliny kibiców.

EFN'18

Envio Fight Night’18 zorganizowaliśmy w tym samym miejscu 13 stycznia 2018 r. Zawodników wspierał głośny aplauz 2 tysięcy kibiców.

EFN'19

Z kolejną edycją – EFN’19, ze względu na intensywne zainteresowanie wydarzeniem, postanowiliśmy przenieść się do Torunia. 22 września 2018 r. na widowni Areny Toruń zebrało się prawie 5 tysięcy widzów.

EFN'20

Gala EFN’20 odbyła się 8 czerwca w Artego Arenie w Bydgoszczy. Pierwszy raz w historii Envio Fight Night zwycięzcy walki wieczoru przyznano pas Polskiego Związku Kickboxingu w formule K-1 do 60 kg.

Chcesz pokoju? Szykuj się na wojnę!

Zasady

Poznaj prawa klatki i zasady walk. Przeczytaj o regułach obowiązujących w klatce i sprawdź, w jaki sposób dobieramy zawodników na oficjalną galę Envio Fight Night.

Pokaż regulamin

Partnerzy

Zostań partnerem Envio Fight Night, najgłośniejszego wydarzenia w regionie, poświęconego sportom i sztukom walki.
Sprawdź, kto jest naszym partnerem i dołącz do nas!

Zostań partnerem

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK