O nas – EFN

O nas

ENVIO FIGHT NIGHT

Envio Fight Night od trzech lat jest największym wydarzeniem sportowym w formule K-1 i MMA w województwie kujawsko-pomorskim. Naszą misją jest promowanie lokalnych zawodników, którzy prezentują najwyższy poziom walki. Organizujemy oficjalne gale o charakterze show, aby przy gorącym dopingu kibiców skonfrontowali swoje umiejętności, a także dajemy im szansę na dalszy rozwój kariery sportowej. Popularność EFN z roku na rok rośnie, przybywa zarówno zawodników na ringu, jak i publiczności na widowni.

O HISTORII I ORGANIZACJI GALI EFN

Założycielem, twórcą i pomysłodawcą EFN jest spółka Envio Group. Prezes firmy w przeszłości sam był związany z ringiem, co pozwoliło mu dokładnie poznać środowisko i dostrzec w nim niewykorzystany potencjał. Widząc zapotrzebowanie kibiców sportów walki na dobrej jakości widowiska i zawodników pragnących rozwijać swoje umiejętności, postanowiliśmy wypełnić lukę w organizacji tego typu wydarzeń. W 2015 roku powstało Envio Fight Night. Pierwsza nasza gala odbyła się w maju 2016 roku. Na trybunach w bydgoskiej Hali Astoria zgromadziliśmy 800 widzów.
Druga odsłona Envio Fight Night odbyła się 25 marca 2017 roku i ściągnęła do Hali Artego Arena prawie 2 tys. żądnych mocnych wrażeń kibiców. Na ich oczach rozegrano 9 walk, tym razem w klatkach. Fighterzy powrócili na ring, by ponownie udowodnić, że są najlepszymi zawodnikami w regionie lub odegrać się za przegraną. W efekcie w klatce doszło do wielu zaciętych walk.

13 stycznia 2018 roku Envio Fight Night powróciła na Artego Arenę w Bydgoszczy.
Walki wieczoru i tym razem pozostawiły po sobie głośne echo! Światowy poziom organizacji gali doceniają już nie tylko kibice, ale także media lokalne i internetowe. Fani EFN wracają na trybuny spragnieni już nie tylko emocjonującego show, ale przede wszystkim prawdziwego sportu, ducha rywalizacji i umiejętności zaciętej, krwawej walki do samego końca.

podpis

Chcesz pokoju? Szykuj się na wojnę!

Zasady

Poznaj prawa klatki i zasady walk. Przeczytaj o regułach obowiązujących w klatce i sprawdź, w jaki sposób dobieramy zawodników na oficjalną galę Envio Fight Night.

Pokaż regulamin

Partnerzy

Zostań partnerem Envio Fight Night, najgłośniejszego wydarzenia w regionie, poświęconego sportom i sztukom walki.
Sprawdź, kto jest naszym partnerem i dołącz do nas!

Zostań partnerem

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK