O nas

ENVIO FIGHT NIGHT

Envio Fight Night od trzech lat jest największym wydarzeniem sportowym w formule K-1 i MMA w województwie kujawsko-pomorskim. Aktualnie przygotowujemy się do gali EFN’20, która odbędzie się 8 czerwca w Artego Arenie w Bydgoszczy.

 

Naszą misją jest promowanie lokalnych zawodników sztuk walki, którzy prezentują najwyższy poziom na ringu. Organizujemy oficjalne gale o charakterze show, aby wspierać rozwój ich kariery sportowej oraz dać szansę skonfrontowania umiejętności, przy głośnym aplauzie kibiców. Popularność gali EFN z roku na rok rośnie. Przybywa zarówno głodnych adrenaliny zawodników, jak i publiczności.

 

O HISTORII I ORGANIZACJI GALI EFN

Założycielem, twórcą i pomysłodawcą EFN jest spółka Envio Group. Prezes prestiżowej firmy w przeszłości sam był związany z ringiem, co pozwoliło mu dostrzec w środowisku niewykorzystany potencjał. Ponieważ zapotrzebowanie kibiców sztuk walki na solidnej jakości widowiska przez lata pozostawało niezaspokojone, postanowił wypełnić lukę w organizacji tego typu wydarzeń. W 2015 roku powstało Envio Fight Night.

 

Pierwsza gala Envio Fight Night (EFN’16) odbyła się w maju 2016 roku w bydgoskiej Hali Astoria. Na trybunach w zgromadziliśmy wtedy 800 widzów. Druga odsłona – EFN’17, odbyła się 25 marca 2017 roku w Hali Artego Arena i przyciągnęła prawie 2 tysięcy żądnych adrenaliny kibiców. 13 stycznia 2018 roku w tym samym miejscu zorganizowaliśmy EFN’18. Walki wieczoru również razem pozostawiły po sobie głośne echo! Z EFN’19 ze względu na intensywne zainteresowanie wydarzeniem, postanowiliśmy się przenieść do Torunia. 22 września na widowni Areny Toruń zebrało się prawie 5 tysięcy widzów.

 

Światowy poziom organizacji gali doceniają już nie tylko kibice, ale także media lokalne i internetowe. Fani EFN wracają na trybuny spragnieni już nie tylko emocjonującego show, ale przede wszystkim prawdziwego sportu, ducha rywalizacji i umiejętności zaciętej, krwawej walki do samego końca.

podpis

Chcesz pokoju? Szykuj się na wojnę!

Zasady

Poznaj prawa klatki i zasady walk. Przeczytaj o regułach obowiązujących w klatce i sprawdź, w jaki sposób dobieramy zawodników na oficjalną galę Envio Fight Night.

Pokaż regulamin

Partnerzy

Zostań partnerem Envio Fight Night, najgłośniejszego wydarzenia w regionie, poświęconego sportom i sztukom walki.
Sprawdź, kto jest naszym partnerem i dołącz do nas!

Zostań partnerem

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK