Aktualności

2019-06-11

Relacja z Envio Fight Night ’20

8 czerwca w Artego Arenie Bydgoszcz odbyła się 5. edycja gali Envio Fight Night. 18 doświadczonych sportowców zawalczyło w 9 pojedynkach w oktagonie. Na karcie walk znalazły się m.in. nazwiska zawodników znanych z poprzednich edycji: Kobiera, Domachowski, Gładkowicz, Siegert, czy Bekus. W walce wieczoru, w formule K-1 do 60 kg, zwyciężył Michał Marszał. Pas Polskiego Związku Kickboxingu uroczyście wręczył mu Karol Cygan - organizator gali Envio Fight Night.

Pojedynki były transmitowane na Facebookuu i na bieżąco komentowane przez Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego. Wśród gości honorowych EFN’20 znaleźli się: dziennikarka Karolina Owczarz, która w przerwach pomiędzy walkami przeprowadzała wywiady z uczestnikami, Marcin “Różal” Różalski, Michał “Longer” Andryszak oraz Alan Kwieciński. O wysoki poziom oprawy gali zadbali lokalni sponsorzy: Klub Soda Bydgoszcz, Krucza 18, PapaGrande, Extreme Hobby ™, Kwaśniewski Invest oraz Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska".

Kibice na pewno długo nie zapomną zwycięskiego pojedynku Bartłomieja Gładkowicza z Damianem Domachowskim, który zakończył się już w pierwszej rundzie. Do mocnych starć zdecydowanie należała także walka Anity Bekus z Eweliną Woźniak. Zwyciężczyni EFN’19 nie dała rady rywalce, zostając pokonana przez KO w drugiej rundzie.

Do najszybszych starć należała walka Bartosza Grzelczaka z Patrykiem Buczkowskim.  Grzelczak potrzebował zaledwie 37 sekund, aby pogromić rywala. Natomiast najkrwawszym pojedynkiem okazała się walka Dawida Kobiery z Kamilem Kałduńskim. Zwycięstwo odniósł Kobiera.

Fani EFN’20 żywo zareagowali na powrót do oktagonu Oskara Siegerta. Zwycięzca trzech edycji Envio Fight Night (16-18) i tym razem udowodnił, że nie ma sobie równych, pokonując w zaciętej walce Michała Polaka. Kibice spragnieni mocnych wrażeń, nie mogli narzekać na brak emocji także podczas starcia Trześniewski vs. Karyś, w którym zwyciężył Trześniewski.

Po wyrównanym pojedynku z Krzysztofem Walą, w górze znalazła się także ręka Przemysława Kubickiego. Także Damian Piskorz po powrocie na ring Envio Fight Night (po EFN’18) nie odpuścił Maciejowi Markowskiemu, demonstrując bardzo wysoki poziom walki.

Kolejne rundy zapowiadały gorące Ring Girls, a seksowne hostessy odprowadzały zawodników do oktagonu. Przerwy pomiędzy walkami uświetnił kibicom wspaniały koncert Anny Hnatowicz. Muzyka na żywo podkręcała atmosferę emocjonującego show. Po finale EFN’20 uczestnicy gali wzięli udział w hucznym afterparty w klubie Soda Bydgoszcz.

Pozostałe Aktualności

Gale EFN

Poznaj historię i zawodników EFN. Przeczytaj o nadchodzących i zakończonych galach.

Zobacz gale

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK