Aktualności

2022-09-08

Envio Fight Night 22 — nie może Cię tam zabraknąć!

24 września 2022 — ta data na długo pozostanie w pamięci miłośników MMA — do bydgoskiej Sisu Areny powraca gala Envio Fight Night.

Envio Fight Night to marka silnie związana z regionem, która łączy wysoki poziom sportowy lokalnych zawodników ze światową oprawą całego wydarzenia. To właśnie na galach EFN przy wypełnionych po brzegi halach swoje zawodowe debiuty zaliczyły takie gwiazdy mieszanych sztuk walki jak Anita Bekus, czy Bartłomiej Gładkowicz.

Envio Fight Night 22, to jeszcze ciekawsze walki, jeszcze lepsza oprawa i jeszcze więcej emocji. W oktagonie EFN ponownie zobaczymy Bartłomieja Gładkowicza i Artura Drążka, nie zabraknie intrygujących i nieprzewidywalnych debiutów, a także pojedynku kobiet. Z kolei w walce wieczoru do oktagonu wejdzie jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej — Michał Andryszak.

Pełny fightcard odkryjemy już wkrótce — śledź uważnie nasze profile w mediach społecznościowych — zobaczysz tam kulisy przygotowań do nadchodzącej gali, a także materiały z poprzednich edycji.

Galę Envio Fight Night 22 na żywo zobaczysz wyłącznie w Sisu Arenie — nie czekaj i kup bilet już dziś.

Pozostałe Aktualności

Gale EFN

Poznaj historię i zawodników EFN. Przeczytaj o nadchodzących i zakończonych galach.

Zobacz gale

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK