Aktualności

2022-09-09

„Idę po skórę Andryszaka”. Ciekawe zestawienie w walce wieczoru Envio Fight Night

Walka wieczoru Envio Fight Night 22 to mocne starcie w wadze ciężkiej pomiędzy topowym polskim ciężkim — Michałem Andryszakiem i Krzysztofem Wiśniewskim, który zapowiada, że przyjeżdża do Polski po skórę Longera.

Dla Michała Andryszaka walka na gali Envio Fight Night będzie już 35 pojedynkiem w zawodowej karierze. Popularny „Longer” mierzył się już z tak mocnymi zawodnikami, jak Phil de Fries, Michał Kita czy Darko Stoši. Teraz podejmuje Wiśniewskiego, który jest underdogiem w tym zestawieniu, ale jednak cieszy się opinią bardzo solidnego zawodnika.
Niepokonany w zawodowym MMA Krzysztof Wiśniewski podkreśla, że presja ciąży właśnie na Andryszaku i mimo znacznie większego doświadczenia, może się on mocno zaskoczyć podczas pojedynku. Ponadto Big Man zaznacza, że wygrana z Longerem, to dla niego ogromna szansa na rozwój kariery, którą zamierza wykorzysta.
Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Wygra doświadczenie, czy może ogromna chęć pokazania, że statystyki pojedynków nie walczą? Dowiemy się już 24 września podczas Envio Fight Night w Sisu Arenie.

Pozostałe Aktualności

Gale EFN

Poznaj historię i zawodników EFN. Przeczytaj o nadchodzących i zakończonych galach.

Zobacz gale

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK